SLUŽBY


Homeopatie

Homeopatie je oborem celostní medicíny. Jejím úkolem je pomocí léků přiblížit se nebo dosáhnout plného zdraví v akutních i chronických onemocnění ve všech věkových kategoriích. Může být léčbou primární nebo doplňkovou. Na základě řádně odebrané anamnézy homeopat vybírá lék pro daného jednotlivce a jeho situaci. A podle pravidel od nejdůležitějšího k méně důležitému harmonizuje a uzdravuje organismus. Používá se v akutní medicíně -očkování, úrazy, štípnutí hmyzem, akutní zažívací potíže, akutní onemocnění dýchacích cest, záněty močových cest, poruchy cyklu.

Stejně tak i u chronických onemocněních - dýchacích cest - astma, CHOPN, kardiovaskulárních onemocněních - otoky, hypertenze, po infarktu myokardu, zvýšený cholesterol, onemocnění zažívacího traktu - žlučníku, onemocnění jater, prevence žaludečních vředů, pálení žáhy.., kožních onemocněních - lupénce, alergie, ekzému, bércových vředech, močopohlavního systému - jakékoliv ženské potíže - myomy, cysty, poruchy cyklu, neplodnost, klimaktérium , onemocnění močových cest, inkontinence, podpůrná nebo následná péče onkologické léčby. Velkou roly má homeopatie i v rámci duševního zdraví - strachy, úzkosti, stres ze zkoušek apod.


Laktační poradenství

Výživa dětí mateřským mlékem je nejpřirozenější strava. Mnohdy dojde k nečekaných komplikacím ze strany maminky nebo dítěte a pak je dobrý náhled nezainteresované osoby. Pro maminky z Prahy nabízím terénní laktační poradenství v místě bydliště. Pro mimopražské i telefonická konzultace může být velkou pomocí.Monitory dechu

Zdraví dětí, je to nejcennější, co jsme svým dětem mohli dát. Monitory dechu rodičům pomáhají zůstat v klidu, řádně si odpočinout a nabrat potřebné síly klidným spánkem. S tím Vám pomohou monitory dechu, vždy firmou řádně zkontrolované a připravené pro Vás a Vaše miminko. Zdravotní pojišťovny na tuto pomůcku maminkám přispívají.

© 2022 Zdeňka Panzo, www.homeopatiekojeníi.cz . Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!